Gizlilik


Gizlilik

Gizliliğiniz, sizinle ilişkimizin önemli bir parçasıdır. Gizliliğinizi korumak, güvenli bir web ortamı sağlama misyonumuzun bir parçasıdır. Hizmetlerimiz dahil sitemizi kullanırken, bilgileriniz kesinlikle gizli tutulacaktır. Blogumuzda veya forumumuzda yapılan katkılar halka açıktır; bu yüzden lütfen başkalarıyla ilişkilerde kişisel bilgilerinizi göndermeyin. Bu eylemler için sorumluluk kabul etmiyoruz, çünkü sitemizde yeterli ve güvenli posta içeriği sağlamak sizin sorumluluğunuzdadır. Bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmayacağız, kiralamayacağız veya paylaşmayacağız.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde, bilgisayarınız ve web sitemize nasıl eriştiğiniz hakkında teknik bilgiler toplar ve bilgisayarınızın İnternet Protokolü (IP) adresi, bilgisayarınızın kullandığı işletim sistemi, tarayıcı (örn. Chrome, Bilgisayarınızda Firefox, Internet Explorer veya diğer), Internet servis sağlayıcınızın adı (ISS), geldiğiniz web sitesinin Tekdüzen Kaynak Bulucu (URL) ve bir sonraki hangi URL'ye gidileceği ve belirli işletme ölçümleri gibi web sitemizi kaç kez kullandığınız. Bu genel bilgi, sitemizin nasıl görüntülendiğini ve kullanıldığını daha iyi anlamamıza yardımcı olmak için kullanılabilir. Sitemiz hakkındaki bu genel bilgileri iş ortaklarımızla veya kamuoyu ile paylaşabiliriz. Örneğin, sitemize gelen günlük tekil ziyaretçi sayısındaki bilgileri potansiyel şirket ortaklarımızla paylaşabilir veya bunları reklam amaçlı kullanabiliriz. Bu bilgiler, sizinle iletişim kurmak veya sizi tanımlamak için kullanılabilecek kişisel verilerinizi içermemektedir.

Web sitemizin diğer sitelerine bağlantılar veya pankartlar yerleştirdiğimizde, lütfen bu tür içerikleri veya uygulamaları veya bu sitelerin gizlilik politikalarını kontrol etmediğimizi unutmayın. Yönetilen siteler JobClass dışındaki herhangi bir web sitesinin gizlilik politikaları veya bilgi toplama uygulamaları için herhangi bir onay vermemekte veya sorumluluk almamaktayız.

Tanımlanabilir bilgilerinizi bize ulaştırırken korumak için mevcut en yüksek güvenlik standardını kullanıyoruz. Sunucularımızda depolanan tüm veriler, yetkisiz kullanım ya da etkinlik gerçekleşememesi için güvenli bir güvenlik duvarı tarafından korunmaktadır. Kişisel bilgilerinizi üçüncü şahısların kaybına, kötüye kullanılmasına veya değiştirilmesine karşı korumak için her türlü çabayı göstermemize rağmen, düşük niyetli kişilerin güvenlik sistemimizi engellemek için bir yol bulmanın ya da İnternet iletimlerinin zarar görmesinin bir risk olduğunu her zaman bilmeniz gerekir. durdurmuştu.

Gizlilik Politikamızın bölümlerini herhangi bir zamanda ve zaman zaman değiştirme, değiştirme, değiştirme, ekleme veya kaldırma hakkını saklı tutarız. Bu değişiklikler sitemizde halka açık olarak yayınlanacaktır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, gizlilik politikamızın tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Gizlilik politikamızın şartlarını kabul etmiyorsanız, web sitemizi kullanmayı bırakmalısınız.